Wypadanie włosów i przetłuszczające się włosy

Witam mam 19 lat i ostatnio zaczęły mi się często przetłuszczać i wypadać włosy. Jeśli mocno potrę głowę ręką potrafi wypaść nawet 20 włosów. Staram zdrowo się odżywiać, jeść warzywa, owoce. Ostatnio tak się złożyło że wykonałem kompleksowe badania krwi, moczu i HSV wątroby, wszystko w porządku. Na ogół w moim życiu panuje stres.. kawy nie pije, nie palę, alkohol też odpada, proszę o pomoc.

witam,
proponuję wizytę u dermatologa.

Na przetłuszczające i wypadające włosy dobry jest szampon na bazie pokrzywy i naturalnych składników.

Stres może istotnie wpływać na wypadanie włosów.