Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 2 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wypadanie włosów i swędzenie skóry głowy przy podwyższonym TSH

witam, wypadaja mi wlosy ,lamia sie od dluzszego czasu ,a od nie dawna swedzi mnie skora glowy, mam podwyzszone tsh 8,45 i biore eutyrox 100 od nie dawna.Prosze mi pomoc zeby zatrzymac proces wypadania wlosow ,lamanie, swedzenie skory ,bo mam coraz mniej wlosow ,robia mi sie miejsca lyse.Czy mam zwiekszyc dawke eutoroxu .Prosze o szybka odpowiedz co mam brac,aby zatrzymac to wszystko i moze pobudzic wlosy do odrastania moje marzenie .
ponad rok temu

Leczenie kurzajek

Kurzajki to nieestetyczne zmiany, które pojawiają się na skórze. W jaki sposób można je leczyć? Na ten temat wypowiada się Agnieszka Bańka-Wrona, lekarz medycyny estetycznej.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Jeżeli masz objawy sugerujące niedoczynność tarczycy radziłbym nie zwlekać z wizytą u endokrynologa, by móc jak najszybciej zmodyfikować leczenie. Jeżeli dojdzie do wyrównania hormonów tarczycowych, tj wprowadzenia Cię w stan eutyreozy, większość objawów ustąpi. Oznacza to, że włosy powinny się wzmocnić. Warto także zastosować preparaty wzmacniające włosy. Pozdrawiam.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam, problem może być związany z łojotokowym zapaleniem skóry. Proszę odwiedzić dermatologa, myślę, że wystarczą leki miejscowe. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy