Wypadanie włosów i trudności z przybraniem na wadze po drastycznym odchudzaniu

Mam problem. Wyglądam jak kościotrup. Rójnowałam sobie życie przez 6 tygodni. Jadłam bardzo mało jak wróbel gł. nabiał, trochę truskawek. Dużo biegałam. Spadłam strasznie z masy ciała przez pół roku. Wypadają mi włosy. Ciągle płacze. Chcę przybrać na ciele, ale nic mi z tego nie wychodzi. Ważę 53,4(w ubraniu-dżinsach). Mama mówi że się poprawiłam bo przez 3tyg sporo jem, ale u lekarza nie byłam. A Mi się wydaje że się nie poprawiłam. Proszę o pomoc.

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
nie podała Pani wzrostu więc trudno jest wyliczyć należną masę ciała, w Pani przypadku wskazane jest badanie i ocena tkanki tłuszczowej w organizmie, proszę zgłosić się do pobliskiego gabinetu.

Pozdrawiam