Wypadanie włosów i uderzenia gorąca przy leczeniu Hashimoto

Witam, choruje na hashimoto - niedoczynnosc, biore euthyrox 50 mg hormony wyrównane na poczatku anty tpo i anty tg byly wysokie endokrynolog twierdzi ze nie ma sensu ich powtarzac poniewaz w trakcie leczenia sie normuja. czy rzeczywiscie tak jest? czy nalezy je powtorzyc? wlosy wypadaja mi garsciami. mam uderzenia goraca nie zwiazane z klimakterium nigdy nie mialam typowych objawow niedoczynnosci obce mi tycie, zimno zmeczenie itp. W ulotce leku sa uderzenia goraca i wypadanie wlosow. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. W przypadku występowania niepokojących objawów wskazana jest wizyta kontrolna.