Wypadanie włosów i wyniki badań hormonalnych po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

WitamMam 25lat - 1,5 roku temu odstawiłam tabletki antyk.Od tegoczasu b.wypadają mi włosy.Na te chwilę za mną dopiero 1 cykl starań o ciążę- nieudany, ale w związku z powyższymi objawami porobiłam badania hormonów bo coś jest ewidentnie nie tak. Proszę o ew. pomoc w interpretacji:3 dzień cyklu:LH 2,7 mlU/ml(1,5-8,0)FSH 2.06 mlU/ml (3.9-12.0)estradiol 32,62 pg.ml(18.0-147.0) 21 dzień cyklu :progesteron 21.80 ng/ml (1.5-20.0)prolaktyna 22.15 ng/ml(5.0-35.0)testosteron 0.37 nmol/L(0.1-0.9)

Lek. Tomasz Budlewski

jedynie fsh nie jest w normie. jeżeli od 1,5 roku nie ma odpowiednich cykli to proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa, sądzę, zę usg przezpochwowe najwięcej moze w tyym wzgledzie powiedzieć.