Wypadanie włosów i zawroty głowy

Witam serdecznie. Niepokoją mnie moje dolegliwości, nigdy nic takiego się nie działo nawet po porodzie nie miałam żadnych dolegliwości poród odbył się 02.01.2014. Od jakiegoś miesiąca strasznie wysypują mi się włosy mam zawroty głowy czuje się zmęczona z trudem przychodzi mi wykonywanie codziennych czynności. Nie mam czasu przez naukę i opiekę nad dzieckiem iść do lekarza a także się boje. Chciałabym abyście ukierunkowali co może być związane z tymi dolegliwościami.

Prawdobodobnie ma Pani niedokrwistośćpo porodzie, ( ciąża to bardzo duży wysiłek dla organizmu ). Koniecznie proszę iść do lekarza, minimum badań to morfologia+rozmaz+OB i poziom żelaza oraz TIBC ).Jeśli boi się Pani co rozumiem, proszę zrobić badania i póś do lekarza dla dziecka, ono chce mieć zdrową mamę.
pozdrawiam,
Iwona Manikowska