Wypadanie włosów i zębów oraz osłabienie i omdlenia podczas odchudzania

Odchudzam się od3m-cy,obecnie ważę 40kg przy 165cm,jednak chciałbym zgubić kilka kg. Pojawiły się u mnie takie objawy : osłabienie, omdlenia, wypadanie włosów i zębów, ale nie łączę tego z tym. Przyjaciółki twierdzą, że przesadzam, bo już jestem szczupła, ale ja co róż znajduje pewne mankamenty do poprawki. Czy faktycznie przesadzam, bo nie chcę robić czegoś kosztem zdrowia

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
wygląda na to, że koleżanki maja rację. Dla pewności proszę wykonać analizę składu ciała w pobliskim gabinecie dietetycznym.
Pozdrawiam