Wypadanie włosów na całym ciele - co może być przyczyną?

Witam, do lekarza udałem się z racji wypadania włosów z całego ciała(nogi, ręce, głowa, rzęsy, brwi), powodem miała być grzybica(wykryto z posiewu kau-Candida albicians( ), którą zacząłem leczyć dietą oraz antybiotykami(flukonazol), po 4 miesiącach zrobiłem ponowne badania i candidy już z posiewu kau nie ma, niestety na języku dalej widnieje biały nalot, już nie tak dużo, ale nadal. Włosy wypadają równie mocno, nasilenie wypadania ciągle się zmienia, w danym momencie nic nie robiąc widzę włosy na blacie, po przejechaniu ręką przez włosy na nogach, czy rękach wypadają. Jeżeli nie grzyb candida powoduje wypadanie włosów, to jaka inna choroba mogłaby to powodować, dzieje się to już ponad rok czasu i wcale nie przestaje :/

Lek. Tomasz Budlewski

czy było badania laboratoryjne? morfologia? tsh? sądzę że wskazana jest konsultacja lekarza endokrynologa oraz dermatologa. proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.