Wypadanie włosów, nudności i częste infekcje

Witam.Mam pytanie,ostatnio źle się czułam,nie mogłam jeść zrywało mnie na wymioty,wypadnie włosów, (już 4 miesiące)zrobiono mi gastroskopie-w której wyszło refluks żelądka i zapalenie przełyku.Codziennie wstaje z zaczerwienionym bólem gardła czy to od zapalenia przełyku? Morfologia ok,przeciwciała ok,tsh ok, mocz wszystko ok. i ciągle wypadanie włosów,nie ukrywam ze ciągle się denerwuje swoim stanem zdrowia(wtedy nie mogę jeść)utrzymuje się to ok 2 miesięcy.łapie ciagle jakieś grypy,katar.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Złe odżywianie wpływa na ogólną kondycję organizmu. Niedobory witaminowe oraz składników mineralnych mogą powodować wypadanie włosów oraz obniżenie odporności - większą podatność na infekcje, itd. Wskazana konsultacja z dietetykiem.