Wypadanie włosów po ciąży

Witam mam problem z włosami po ciąży stało się to tak nagle a przeżyłam straszny stres a wręcz depresję zrobiły się cienkie i delikatne robiłam badania androstandion troszkę był wyższy i wolny testosteron byłam na usg tarczycy lekarz robiący usg powiedział że wygląda to na hashimoto le endokrynolog nic na to dał mi eutyrox25 miałam podwyższone ft3 ft4 normą anty tg podwyższone i wogóle strasznie nerwowa bywam mam jakieś białe plamy na nogach czasem swedza nogi i pracy płat tarczycy większy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Objawy jakie Pani podaje mogą być wynikiem choroby tarczycy.