Wypadanie włosów po drastycznej diecie

Witam, po drastycznej diecie polegającej na wyeliminowaniu tłuszczu i znacznemu ograniczeniu białka zaczęły mi wypadać włosy. Od 1,5 miesiąca jem racjonalnie, dostarczam sobie tłuszcze w postaci oleju lnianego, do każdego posiłku dołączam białko w postaci twarogu, ryby, kawałka mięsa gotowanego na parze. O ile wypadanie się zmniejszyło, to nie widac poprawy stanu włosów. Kiedy włosy zaczną na nowo odrastać?

Włosy rosną z prędkością ok. 1 cm na miesiąc, więc jeśli dieta będzie od tej pory prawidłowa, trzeba będzie długo czekać, aż urosną nowe.