Wypadanie włosów po nieudanej koloryzacji

Witam, mam na imię Natalia mam 26 lat i jestem z Warszawy. Chciałam prosić o poradę ponad 2 lata temu po nieudanej koloryzacji (pasemkach rozjaśniaczem na naturalnym kolorze) zaczeły mi wypadać włosy i trwa do dziś wypadają łagodniej ale gubię ich zbyt dużo mimo że są lejące, zdrowe nie farbuję ich od wtedy, nie prostuje, nie suszę one wypadają! Morfologie mam dobrą tarczyce elektrolity wszystko dobrze w czym może tkwić problem boję się ze zostanę łysa.

Proszę udać się do trychologa na konsultację, lekarz zleci odpowiednie leczenie.

U lekarza medycyny estetycznej można wykonac mezoterapię igłową skóry głowy, a na skórę głowy można stosować piankę hairrevitalash.