Wypadanie włosów po odchudzeniu

Witam, od połowy grudnia do marca schudłam 14 kg ponieważ chciałam wreszcie wyglądać dobrze w lecie. Od jakiś 2 miesięcy strasznie wypadają mi włosy, naprawdę garściami (nigdy wcześniej aż tak mi nie wypadaly). Co mogę zrobić? Co zażywać? Bardzo proszę o radę jestem załamana...

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest wykonanie podstawowych badań z krwi. proszę koniecznie udać się do l ekarza rodzinnego.