Wypadanie włosów po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych Sidretella 20

Dzień dobry! Przez 9 miesięcy przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne Sidretella 20, które odstawiłam w czerwcu 2016 roku. po ok. półtora miesiąca od odstawienia tabletek zaczęły wypadać mi włosy, przez dwa miesiące straciłam połowę włosów. Zrobiłam badania hormonów płciowych (testosteron, prolaktyna, estradiol, progesteron, androstedion), TSH, żelazo, morfologia - wszystkie badania w normie. Jedynie badanie glukoza na czczo jest w górnej granicy normy. Dlaczego włosy nadal wypadają?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko to ocenić, mogę Pani jedynie zasugerować jeszcze wizytę u trichologa.
Pozdrawiam