Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 6 3 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wypadanie włosów po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam ! Przez jakiś czas wypadały mi włosy i to w ogromnej ilości. Powodem były zaburzenia w hormonach po tabletkach antykoncepcyjnych, po których nie chciały się same wyregulować. Niezbędna była wizyta u lekarza. Naturalnie przyniosła pozytywne efekty. Włosy od dłuższego czasu nie wypadają, jednak mam je strasznie przerzedzone. Czy włosy które utraciłam odrosną?
KOBIETA ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Po wyeliminowaniu przyczyny wypadających włosów z pewnością proces ten zostanie zatrzymany. Regeneracja włosów będzie możliwa. Nie mogę określić kiedy dokładnie to nastąpi ale nie jest to wykluczone. Pomocne mogą okazać się preparaty poprawiające funkcje włosów. Z powodzeniem można oczekiwać poprawy sytuacji.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam, tak.Odrost nastąpi w ciągu kilku miesięcy. Można go wspomóc: 1. gelacet 2. biostymina 3. biotebal Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy