Wypadanie włosów po używaniu leku Rispolept

Witam. Mam schizofrenię. Od kiedy używam rispolept bardzo wypadają mi włosy i nie odrastają, tzn. łysieję. Czy możliwe, że to od tego leku? Ten lek jest chyba jedynym, który tłumi moją chorobę skutecznie, więc czy jestem skazany na to łysienie?

Szanowny Panie,

Wypadanie włosów może mieć związek ze stosowaniem leku Rispolept. Może Pan też spróbować preparatów na wypadanie włosów zawirających Minoksydyl dostępnych w aptece bez recepty. Warto też pomysleć o suplementacji związków mineralnch np. wyciąg ze skrzypu.

Pozdrawiam

Tomasz Wójcik