Wypadanie włosów podczas karmienia piersią

Witam karmię piersią i okropnie mi wypadają włosy dermatolog zapisał mi szampon ale on mi w ogóle nie pomaga. proszę pomózcie co mogłabym kupic coś dobrego naprawdę dobrego i bez recepty...???

Witam,
niestety tak się dzieje po ciąży - iż w wyniku zmian hormonalnych włosy kobiety mogą wypadać i być bardzo osłabione.
Zachęcam do kolejnej wizyty u dermatologa, tym bardziej że nie widzi Pani poprawy po stosowanej terapii.

Pozdrawiam