Wypadanie włosów, przetłuszczanie i pomarańczowe grudki na skórze głowy

Szanowni Państwo, Od 3 miesięcy mocno wypadają mi włosy, od miesiąca zauważyłam mocne przetłuszczanie się włosów, do tego robią mi się pomaranczowe grudki na skorze glowy, jakby przyschnięty łój. Często 'wyrataja' w tych samych miejscach nowe grudki łojowe. Skóra swędzi lekko, czasami wgl. Włosy ciągle wypadają. Zrobiłam Wszystkie badania, mam tylko lekko podwyzszone TSH 3.22, a mam 23 lata. W kwietniu zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne, w lipcu widzac wypadaje włosy przerwałam

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u dermatologa. Po zbadaniu będzie można powiedzieć coś więcej.

Pozdrawiam.