Wypadanie włosów przy problemach z hormonami tarczycy

Witam mam problem od lat z włosami, wypadają mi,mam niedoczynność tarczycy,biorę tabletki euthyrox 75 i pół tej tabletki biorę, kiedy zaczęłam stosować plastry antykoncepcyjne włosy zaczęły wypadać mniej ale dalej wypadają . Wyniki ogólnie są dobre tylko ferytyna niska 23 mam.Prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zapoznanie się z całością wyników. prosze koniecznie udac się do lekarza endokrynologa. po badaniu będzie mozna cos wiecej powiedziec.