Wypadanie włosów, rzęs i brwi oraz wynik badania estradiolu

Witam! Od pewnego czasu masowo wypadają mi włosy. Zwłaszcza po myciu co drugi dzień 150-200 włosów, plus trochę przy czesaniu. Mam przerzedzone. Dodatkowo wypadają mi brwi i rzęsy. Estradiol mam 24 (norma 12 - 166) Do którego lekarza mam się udać i na jakie badania zwrócić szczególną uwagę?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza dermatologa lub endokrynologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.