Wypadanie włosów u 19-latki a wynik badania hormonalnego

Bardzo wypadają mi włosy. Zrobiłam więc badania hormonalne i wynik DHEA-SO4 wyszedł mi 452 (norma to od 35 do 430), co może być nie tak? Jestem kobietą, mam 19 lat, miesiączkuję co 30-parę dni. Co to może być? Idę pojutrze do endokrynologa z wynikami, ale chciałabym odrębnej opinii.

Witam serdecznie.
Podwyższony poziom DHEA-SO4 może być związany z wrodzonymi blokami enzymatycznymi powodującymi nadmierne wydzielanie androgenów (wrodzony przerost nadnerczy). Do jego rozpoznania konieczne jest wykonanie dodatkowych badań hormonalnych (ACTH, kortyzol,17α-hydroksyprogesteron, 11-deoksykortyzolu).