Wypadanie włosów u 30-latka a stosowanie preparatu Alpecin

Witam, mam pytanie na temat wypadania włosów.Mam 30 lat i zaczynają mi się robić zakola(ok 5-6 cm).Czy jest szansa stosując np.Szampon i tonik Alpecin lub loxon 5 % na to żeby włosy odrosły?Czy to prawda,że cebulka pozostaje w skórze.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Co do cebulki zależy od rodzaju łysienia. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczna jest wizyta u dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej.