Wypadanie włosów u 41-letniej osoby a odpowiednie działania

Witam! Od dwóch lat wypadają mi włosy. Chodzę do dermatologa, mam różne preparaty na skórę głowy i tabletki Vitapil, Cynek, nic nie pomaga. Robiłam badanie TSH w normie 1,15, testosteron w normie. Endokrynolog zlecił mi wyniki prolaktyny, podstawowa w normie, a po tabletce 5996. Byłam u lekarza, ale nic mi nie wyjaśnił tylko zapisał DIOSTINEX, jedną tabletkę w tygodniu. Boję się brać, bo biorę tabletki na nadciśnienie BISOKARD i na opuchnięcia TRIFAS i CYNEK. Innych badań lekarz mi nie zlecił.

Aleksander Ropielewski

Diostinex jest to lek zapobiegający hiperprolaktynemii. Może go Pani zażywać z wymienionymi lekami.