Wypadanie włosów w dużej ilości u 30-latki

Witam.Mam30 lat.Od 2,5 m-ca wypadają mi włosy w dużej ilości, większość to włosy młode. Byłam badana przez lek. gin. prolaktyna i testosteron w normie, biorę od 5 miesiąc Luteinę podjęzykową, na skutek stresu zatrzymał mi się okres na 2 m-ce. Endokrynolog też mnie badał. FT3, FT4 i TPO mam w normie. TSH troszkę poniżej normy ale dużo wyższe niż 2 czy 1 rok temu. Dermatolog też mnie badał, skóra w porządku, z jednego mieszka wychodzą po 2 lub nawet 3 włosy.Morfologia też ok.Żelazo trochę wysokie

Szanowna Pani,
przyczyn takiego stanu rzeczy może byc wiele..
Wspomniała Pani o długotrwałym stresie-bardzo często przewlekle sytuacje stresowe powodują nasilone wypadanie włosów..
Sugeruję kolejną konsultację u lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej,można rozważyć wykonanie zabiegu mezoterapii skóry głowy.
Można również porozmawiać z psychologiem by zredukować sytuacje stresowe.
pozdrawiam