Wypadanie włosów w okolicy skroni i nad czołem

Od około 3 tyg borykam się z wypadaniem włosów.Zauważyłam, że ze w okolicy skroni i tuż nad czołem zaczynają robić mi się prześwity. Często zmienialam szampony i jakiś czas temu mylam kilkakrotnie głowę zimna woda,zaczął mi się robić łupież i swedziała mnie głowa. Obecnie uzywam head

Witam,
proszę oszacować ile włosów dziennie Pani traci?
Zmiana szamponu nie powinna powodować zwiększenia ubytków owłosienia tylko w jednym miejscu..
Czy ktoś w Pani rodzinie miał problemy z utratą włosów?