Wypadanie włosów, wrażliwość na zimno a miesiączki

Dzień dobry, bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników 19 letniej córki: tsh-6,94, atpo32,71, atg189,7, dhea-so4 290,8, androstendion3,19 ng/ml, 17 OHP -2,14ng/ml, testosteron-55,32ng/dl, witamina D met.25(OH) 14,2 ng/ml, Ca-2,55 mmol/l, parathormon36,8 pg/ml, prolaktyna 14,4 ng/ml, córce bardzo wypadają włosy, jest wrażliwa na zimno, miesiączki ma regularne cykl od 28 do 37 dni(1 raz), jest szczupła, ma tzw. wąski, jakie badania należy wykonać, by postawić prawidłową diagnozę

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm danego laboratorium niemozna sie wypowiedziec. proponuję udac sie do lekarza endokrynologa.