Wypadanie włosów, wyciek z piersi i trądzik po odstawieniu plastrów antykoncepcyjnych

Witam! Około 4 m-cy temu odstawiłam plastry, na początku było wszystko ok. Potem zaczęły wypadać mi włosy (garściami), obsypał mnie trądzik, a teraz strasznie bolą mnie piersi i jak je ścisnę pojawia się coś jak mleko. Okres miałam 2 tygodnie temu. Czy to kolejny skutek uboczny ????

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem zaburzeń hormonalnych które do tej pory nie manifestowały się, ponieważ przyjmowała Pani doustną antykoncepcję, Proszę zgłosić się do ginekologa który wdroży odpowiednią diagnostykę.