Wypadanie włosów, zakola i przetłuszczanie z przodu głowy

Moja córka ma 16 lat i wypadanie włosów od 3 lat minimum. Są tłuste i rzadkie, robią się zakola, najszybciej przetłuszczają się z przodu. Wyniki krwi ma w normie i myje co 2-3dni. Ma od dermatologa SZAMPON NOVOXIDYL, PŁYN do wcierania specjalnie robiony i BIOTEBAL. Troszkę się poprawiło, ale dalej lecą garściami co robić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, warto skonsultować się ze specjalistą, który wykona badanie włosa-trichogram i wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam