Wypadnie włosów a peeling skóry głowy

Czy przy wypadaniu włosów mogę zastosować peeling skóry głowy? Jeśli tak to jakie będą tego korzyści? Od jakiegoś czasu borykam się z wypadaniem włosów oraz nadmiernym przetłuszczaniem się skóry głowy.. Czy w takim przypadku mogę wykonywać peeling skóry głowy?

Witam. Przede wszystkim zalecam wykonanie pełnej morfologii krwi oraz ocenę funkcji tarczycy. Wypadanie włosów często wiąże się z anemią lub niedoczynnością tarczycy, Poza tym warto stosować zdrową, bogatą dietę oraz kosmetyki wzmacniające do włosów z tendencją do wypadania. Warto udać się na konsultację do trychologa ,dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej.

Peeling oczyści skórę głowy ale jej nie wyleczy i najlepiej jest wykonac peeling medyczny u lekarza.