Wypadnięcie czopu w 15 tygodniu ciąży

Witam. Czy jest mozliwe wypadniecie czopu w 14/15tyg? Co prowadzi wpadniecie czopu. Stosuje tabletki dopochwowe na noc, rano podczas sikania wylecialo cos gestego czy to moze byc czop sluzowy?? Czesto mam wizyty u ginekologa co dwa-trzy tyg. Co w tej sytuacji zrobic? Moge poczekac trzy dni na kolejna??

Lek. Tomasz Budlewski

Wydaje mi się że lepiej byłoby szybciej, ale jeżeli nie ma Pani innych objawów, jakiegoś krwawienia, bólu brzucha to może Pani poczekać. Ciężko jest określić czym była ta zmiana.