Wypadnięcie wkładki Mirena

Dzien dobry. 3tyg temu ginekolog zalozyl mi wkladke antykoncepcyjna Mirene- dzis na badaniu kontrolnym okazalo sie , ze tej wkladki nie , ze musiala mi wypasc-nie znalazlam jej. Powiedziano mi ze musze jeszcze raz zalozyc no i oczywiscie pokryc calkowity koszt zakupu tj 1100 zl. Mam pytanie, czy po 3 tyg moze o tak sobie bez powodu wypasc-nie stosowalam tamponow ani nic coby moglo spowodowac wypadniecie, bardzo prosze powiedziec mi czy moglo to byc spowodowane zlym zalozeniem? Pozdrawiam i dziek

Witaminy w ciąży

Mogło to się zdarzyć z różnych powodów. Ja mam umowę z firmą produkującą, że jeśli w krótkim czasie wypadnie wkładka, to firma bezpłatnie przysyła nową Mirenę a ja zakładam gratis. Ale to zależy indywidualnie od lekarza, o co należy zapytać przed założeniem.