Wypalenie nadżerki przy zakażeniu rzęsistkiem

Kilka lat temu miałam wypalana nadzerke przy zakażeniu rzęsistkiem ( lekarz nie doczytał cytologii , zobaczyl tylko ,ze 2 grupa ) i zabieg wykonał . Jakie mogą być tego konsekwencje? Miewałam od tego czasu stany zapalne

Piotr Pilarski

Powinna być Pani zbadana przez ginekologa. Proszę zgłosić się na wizytę i zabrać ze sobą całą dokumentację medyczną.

Pozdrawiam.