Wypalenie w związku przed ślubem

za rok ślub coś się wypaliło brakuje tematów do rozmów nie tęsknimy tak jak kiedyś rzadko się widzimy kłócimy się nasze spotkania to rutyna czuję coś do niego jednak nie wiem czy na takich fundamentach można zbudować trwały związek mam wątpliwości czuje się przy nim samotna nie mam wsparcia ostatnio gdy mialam bardzo ciezki dzien babcia trafila w ciezkim stanie do szpitala on mnie nie pocieszyl nie przytulil robil wyrzuty jaka jestem beznadziejna i zwiazek nie ma sensu czy warto w tym tkwic ?

Dzień dobry!

Niestety (albo na szczęście) nikt nie odpowie Pani na to pytanie. Odpowiedź jest w Pani i tylko w sobie warto jej szukać. Terapeuta może jedynie towarzyszyć Pani, wspierać i nakierowywać w tych poszukiwaniach.
Co łączy Was z narzeczonym? Co jest między Wami dobrego? Dlaczego zostaliście parą, a dziś planujecie ślub? A czego brakuje Pani w związku? Czy to, czego brakuje, są to dla Pani sprawy ważne, czy takie bez których można się obejść? Co musiałoby się wydarzyć, zmienić, aby była Pani pewna miłości do partnera?...

Pozdrawiam!

Witam,
na opisywaną przez panią sytuację może mieć wpływ znaczna ilość czynników. Trudno jest na podstawie Pani opisu dokładnie określić przyczyny obserwowanych przez Panią trudności w związku. Nikt nie podejmie za Państwa decyzji odnoszącej się do charakteru dalszej relacji, niemniej jeśli chcą Państwo lepiej zrozumieć swoją sytuację zachęcam do wizyty u psychologa lub psychoterapeuty. Specjalista może pomóc w znalezieniu przyczyn aktualnych trudności czy ułatwić porozmawianie o Waszych wzajemnych potrzebach, spostrzeżeniach
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl