Wypełnianie głębokich bruzd nosowo-wargowych

Hej. Interesuje mnie wypełnienie doćć głębokich bruzd nosowo-wargowych (wgłebienie od płatka nosa do kącika ust), które z wiekiem (60 l.) wygląda bardzo źle. Czym wypełnić, czy są różne preparaty i czym się różnią? Będę wdzięczna za podpowiedzi

Do takich zabiegów wykorzystuje sie kwas hialuronowy lub hydroksyapatyt wapnia.
jednak dopiero na wizycie lekarz moze podjac ostateczną decyzję , ktory preparat bedzie najlepszy dla Pani. Zwykle wypełnianie bruzd nosowo-wargowych powinno być wykonane z odbudową wolumetryczna ok. policzkowej ponieważ nadmiar skóry w okolicy bruzdy może pochodzic własnie z okolicy policzkowej i samo wypelnienie brzud nosowo wargowych nie bedzie dla Pani satysfakcjonujace.

Witaj, na konsultacji lekarz medycyny estetycznej dobierze odpowiedni preparat aby osiągnąć dany efekt, do tego zabiegu stosuje się kwas hialuronowy.

Najczęściej wypełnienie bruzd nosowo-wargowych wykonuje się kwasem hialuronowym. Dobiera się preparat pod względem gęstości, właściwości unoszących tkankę w zależności od głębokości zmian, wyglądu, etc. Wszystko zależy od obrazu klinicznego i wyglądu całej twarzy ale to można stwierdzić na konsultacji, do której zachęcam.

Bruzdy nosowo-wargowe najczęściej "wypełnia się" preparatami kwasu hialuronowego. Można również stosować preparaty z dodatkiem hydroksyapatytu wapnia. Aczkolwiek ostateczną decyzję należy podjąć podczas konslutacji, być może odniesie Pani większe korzyści z innych zabiegów, np. konturowania twarzy.