Wypełnianie policzków kwasem hialuronowym a koszty

Witam.Kilka lat temu straciłam dużo na wadze.jestem osobą przejmującą i jeśli mam jakiś problem to zaciska mi się żołądek.Moja twarz jest strasznie wyciągnięta,a skóra sucha i "flakowata".Teraz szukam sposobu na zmianę wyglądu mojej twarzy i pomyślałam o kwasie hialuronowym,botoksie tylko nie wiem czy to dobry pomysł stąd moje pytanie?Czy jest to dobry sposób na wypełnienie policzków,żeby twarz była bardziej okrągła niż szczupła i wydłużona?ZJakimKosztemToSięWiążeICzyTrzebaToPowtarzacRegularnie?

Na powstawanie zmarszczek ma wpływ wiele czynników, z których najważniejsze to: genetyka, promieniowanie słoneczne, gwałtowne odchudzanie się, a także stres, niedobór snu, klimatyzacja, nikotyna oraz słabe nawilżanie organizmu. Jędrność skóry warunkuje prawidłowa zawartość kwasu hialuronowego, kolagenu, elastyny, wody i tłuszczu. Po 30 rż następuje zarówno przemieszczanie się jak i zanik tkanki tłuszczowej na twarzy, Na ten efekt składa się również zwiększona wiotkość skóry i działanie siły grawitacji . Eksperci twierdzą , że winowajcą za szybszą utratę kolagenu jest niższe od średniego BMI. Aby utrzymać prawidłowy balans między masą ciała, a stanem skóry należy przede wszystkim stosować bezpieczne, sprawdzone diety, regularnie ćwiczyć, pić min. 1,5 l wody dziennie. Medycyna estetyczna oferuje wiele sprawdzonych zabiegów pozwalających utrzymać młody wygląd oraz opóźniających proces starzenia. W przypadku kiedy główną przyczyną jest gwałtowny spadek masy ciała, należy zacząć od przywrócenia napięcia i sprężystości skóry, na przykład poprzez termiczny lifting (przywraca napięcie włókien kolagenowych), a następnie przywrócić objętość i nawilżenie stosując preparaty kwasu hialuronowego o odpowiedniej gęstości i w odpowiedniej technice, aby twarz wyglądała naturalnie. Toksyna botulinowa pozwoli na spłycenie zmarszczek mimicznych. Oczywiście schemat postępowania można ustalić jedynie po dokładnej konsultacji jak również ilość, a w związku z tym cenę przeprowadzanych zabiegów. Orientacyjne ceny zabiegów za okolicę podawaną kuracji oraz koszty ampułek podane są w cennikach konkretnych Gabinetów. Aby utrzymać osiągnięty efekt zabiegi trzeba powtarzać w różnym czasie, w zależności od ich rodzaju, np. botox - średnio 2 razy do roku, kwas hialuronowy raz na 1-2 lata, thermolift raz na 2-3 lata. Istnieje jeszcze wiele innych procedur jak mezoterapia, peelingi medyczne, ultradźwięki, krioterapia, które stosuje się dla podtrzymania efektu odmłodzenia, nawilżenia i napięcia skóry.

Proponuję Pani wizytę w gabinecie medycyny estetycznej Lekarz oceni Pani skórę, zaplanuje leczenie i przedstawi Pani dokładny kosztorys. Kwas hialuronowy utrzymuje się kilka-kilkanaście miesięcy ( w zależności od rodzaju kwasu, miejsca iniekcji itp ), efekt działania botoksu do ok 6 miesięcy Należy podkreślić że jest to kwestia bardzo indywidualna i może się różnić u poszczególnych osób