Wypełnienie bruzdy kwasem hialuronowym przy Hashimoto

Witam. Mam 36 lat choruje na hashimoto i niedoczynnosc tarczycy. Chcialabym udac sie na zabieg kwasem hialuronowym wypelnic bruzdy nosowo wargowe i delkatnie odswiezyc usta.. Robilamjuz dwa razy botoks i bylo wszystko wporzadku. Czy moge isc na taki zabieg czy powinnam cos dokladnie zbadac? Nie robilam dawno juz wynikow. Czy to w ogole mnie dyskwalifikuje czy moge to zrobic bez obaw? A jesli wyniki badan maja o tym decydowac to jakich badan? I jakie powinny byc wyniki?

Powinna Pani być w eutyreozie, czyli TSH, FT3, FT4 w normie, i preferencyjnie niskie miano przeciwciał. Pomimo tego, w okresach zaostrzenia choroby Hashimoto, kwas może puchnąć. Botox ma zupełnie inne działanie, proszę nie sugerować się faktem, że po tego rodzaju zabiegach nic się nie działo. Proponuję przedyskutować sprawę z lekarzem, który ma wykonać zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego.