Wypicie butelki syropu Herbapekt przez 3-letnie dziecko

córeczka ma skończone 3 lata i dziś przez wypadek wypiła caly syrop herbapekt junior, tylko trochę zwymiotowała,podalam jej wode, czy mogą wystapic jakies skutki uboczne , co mam jej dawac do jedzenia i picia

Milena Lubowicz

Jest to preparat ziołowy więc nie powinno się nic stać. Proszę dziecko mocno nawadniać, karmić lekko, na wypadek wymiotów. W razie wystąpienia niepokojących objawów proszę udać się do pediatry.
Pozdrawiam