Wypicie kawy cappucinno podczas karmienia piersią

Witam mam pytanie czy jak karmie dziecko 2,5mc czy mogę wypić kawę cappuccino ??czy moze jest jakaś specjalna kawa dla kobiet karmiących które nie ma złego wpływu na dziecko?prosze o odpowiedz z góry bardzo dziekuje

Aleksander Ropielewski

Jednorrazowa przyjemność wypicia capuccino na pewno niezagrozi zdrowiu dziecka. Odpowiedź na drugie pytanie to kawy zbożowe.