Wypicie napoju z amfetaminą

Witam zaznaczam, że nigdy nie chciałem ćpać,unikam takich rzeczy, odmawialem kolegom, dzisiaj wpadli na pomysł żeby wsypac do picia amfetamine i mi dac, ja to wypilem nieswiadomy , potem mi powiedzieli, bylem zdenerwowany z tego co kolega mowi dal mi 0,2g amfetaminy, czułem lekkość i wiecej energii, boje sie ze bedzie to wykrywalne a ja jezdze na zawody. Nie chce zostac zdyskwalifikowany, teraz czuje lekkie dreszcze i niepokoj 5 godzin po.Po ilu mi to przejdzie i kiedy niebedzie juz worganizmie?

Witam serdecznie. Od momentu użycia amfetamina utrzymuje się na poziomie wykrywalnym przez 3-10 dni.