Wypieki na twarzy i swędzenie czoła po solarium

Witam 16stycznia prawie tydzien temu poszedlem na solarium gdy jestem w polsce zawsze chodze raz na tydzien 7minut i nigdy nie mialem takego problemu tym razem ogolilem twarz stosowalem od 15tego krem nivea skin energy face wash wiec umylme utwarz poszedlem sie opalic dwa dni potem straszne wypieki na twarzy swedzenie czola gy go marszczylem brzydkie plamy poradzilem sie w aptece pani kazala mi przemywac twarz rumiankiem i potem nakladac Hydrocortisonum stosuja to 2 dzien to dobrze?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może Pan to stosować, tylko krótko, Hydrocortisonum na twarz maksymalnie 5 dni, w razie nie ustapienia zmian proszę skonsultować się z dermatologiem.
Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.