Wypijanie dziennie ok. 150 ml mleka matki przez 4,5-miesięczną córkę

Witam, moja 4.5 miesięczna córka wypija dziennie ok150ml mojego mleka czasem zdarzają się dni, że wypija więcej a czasem mniej. Chciałabym sie dowiedzieć czy dostatecznie ją chronie poniewaz jestem alergikiem a nie chce by ona miala alergie etc. córka nie chce chwycić piersi już od miesiąca wiec ściągam laktatorem jak tylko znajdę chwilkę czasu dlatego tak mało wypija mojego. Z góry dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Dziecko 4,5 miesięczne powinno być do 6 miesiąca karmione właściwie tylko Pani mlekiem. Jeśli nie jest to możliwe, proszę karmić dziecko taką ilością Pani mleka jaką uda się uzyskać.