Wypis leków na chore zatoki

Witam, Na chore zatoki dostałam następujące leki: Rhinocort, Eurespal, Pecto drill oraz cirrus. Proszę o informację czy te leki są w stanie wyleczyć zatoki czy konieczny jest zawsze antybiotyk? We wrześniu miałam zapalenie oskrzeli leczone trzema antybiotykami: Amoksiklav, Cipronex i Klacid który ostatecznie pomógł. Dwa tygodnie byłam zdrowa po czym pojawił się wspomniany problem z zatokami. Nie chciałabym być zmuszona do brania kolejnych antybiotyków. Proszę o radę.

Do znudzenia odpisuję!!!!!!!!!!!!!!. Każdy antybiotyk może zabić człowieka!. To nie pomógł Ci ostatecznie Klacid tylko prawdopodobnie, czas uleczył infekcję. Widziałem setki leczonych zatok, które były z punktu widzenia laryngologicznego zdrowe. Nie wiem.