Wypowiadanie we śnie imion kobiet przez partnera

dzien dobry mam pytanie moj partner chrapie i wypowiada imiona kobiet i jest w tym byla zona co to oznacza i jest to cala noc na ogroglo nie moge spac z tego powodu co zrobic zeby nie wypowiadal i czy ma swidomosc przy przebudzeniu czy wie ze wypowiadal jakies imiona

Zachęcam, żeby na początek spokojnie porozmawiać z mężem. W ten sposób dowie, że Pani czy maż ma świadomość mówienia przez sen. Pomoże to wyjaśnić naturę Pani trudności- być może to Pani pomogłaby wizyta u psychologa i przepracowanie uczuć niepewności czy lęku z tym związanego?
Mówienie przez sen jako takie jest objawem zaburzeń snu, zwykle niegroźne. Podobnie jednak jak chrapanie może być uciążliwe.

Witam,

Oznacza to tyle, że kobiety te zajmowały ważne miejsce w życiu męża. Czy ma świadomość po przebudzeniu, proszę spytać, ale raczej nie. Obawiam się, że trudno będzie cokolwiek zdziałać w tym zakresie, zwłaszcza bez rozmowy z mężem. Może na początek zatyczki do uszu?

Pozdrawiam