Wyprostowanie zębów bez aparatu ortodontycznego

witam Mam bardzo krzywe zęby i chciałabym się zapytaj jak szybko je wyprostować mieszkam za granicą więc aparat na zęby odpada..

Szybko można wszystkie zdrowe zęby oszlifować pod korony, lub w ciągu 3-6 miesięcy wyprostować za pomocą przyśpieszonej terapii aparatem stałym - odsłania się kość wyrostka, przepiłowuje się wyrostek pomiędzy korzeniami każdego z zębów i zaszywa dziąsła z powrotem.
Doradzałbym jednak aparat stały. Przy zastosowaniu samoligaturującego aparatu stałego wizyty mogą się dobywać co dwa miesiące. Pozdrawiam