Wypróżnianie się u 6-tygodniowego niemowlaka

Witam serdecznie. Jestem mama prawie 6 tyg chlopczyka,od soboty(20.06) nie robi kau we wtorek podalam pol czopka viburcol wyproznil sie az przebralo jednego pampersa od tego wyproznienia do dzisiaj znow kau sie nie pojawilo czym moze to byc spowodowane? Dodam iz malutki strasznie sie prezy,robi sie czerwony na twarzy i steka napina sie tak jakby chcial wycisnac kupke jednak,towarzysza temu wtedy tylko gazy ,jest karmiony piersia i gora 2razy na dobe podaje nutramigen prosze orade z gory dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie postępowanie.