Wypróżnianie u 2-miesięcznego dziecka

Jak często 2 miesięczne dziecko, karmione butelką powinno robić kupę? Mój maluch robi raz na 3 dni. Czy to jest normalne?
ponad rok temu

Dzień dobry,
Dziecko karmione butelką żadziej robi kupę niż naturalnie (zazwyczaj kilka razy na dobę).
Skonsultuj się z lekarzem pediatrą, może zmieni mleko na inne. Zaparcia mogą być wynikiem alergii na białko mleka krowiego.
Pozdrawiam,
Aneta Kościołek