Wyprysk powstały na otoczce sutka

Witam. Na otoczce wokół sutka pojawił mi się jakiś wyprysk. Jak dotykam tego to czuję ból. Wydaje mi się,że trochę mi to urosło. Mam to od jakiegoś miesiąca.Co to może być ? Do jakiego lekarza wybrać się na początku? Proszę o odpowiedź ponieważ niepokoi mnie ta zmiana wokół mojego sutka.

Zmiany dotyczące skóry obejrzane powinny być w pierwszej kolejności przez dermatologa. Ten skieruje w razie wątpliwości do innych specjalistów.