Wypryski na skórze po dwóch tygodniach zażywania młodego jęczmienia

witam zakupiłam swojej mamie lat 62 młody jeczmień jako suplement diety. po dwóch tygodniach zażywania pojawily jej sie na skorze liszaje/wypryski/plamy koloru jasno różowego. czy powinna odstawic ten specyfik i udac sie do dermatologa z powazaniem Magdalena ż.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

tak, zmiany powienien obejrzeć dermatolog i okreslić czy jest to alergia czy tez może inny rodzaj zmiany.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Tak najlepiej będzie odstawić jęczmień na chwilę obecną.