Wypryski na twarzy podczas owulacji

Witam, od dłuższego czasu mam mega wysyp w czasie owulacji, dosłownie jak w zegarku, zaczyna się owulacja to każdy to widzi, bo na mojej twarzy straszne rzeczy się dzieją, badania hormonalna są w porządku o co chodzi, da się to jakoś chociaż troszkę uspokoić, jakieś witaminy cokolwiek.. Proszę o poradę.

Pojawianie się zmian trądzikowych przed owulacją, jak i przed miesiączką jest bardzo często spotykane. Jeśli miesiączkuje Pani regularnie i badania wychodzą w normie proszę się nie martwić. Proszę udać się do dermatologa, który zaproponuje Pani leki na trądzik, które będzie Pani mogła stosować w okresie poprzedzającym owulację.