Wypryski w okolicy warg sromowych

Witam! Od jakiegoś czasu w okolicach warg sromowych mam wypryski. Wyglądają one jak zwykłe pryszcze. Lekarz twierdzi, że są to kłykciny. Jednak objawy te pojawiły się po tym jak współżyłam ze swoim partnerem. Miał podobne objawy, jednak badania wykazały u niego m.in. e.coli. Czy jest konieczność wykonania dodatkowych badań z mojej strony? I jak wirus HPV tego typu wpływa na ew. ciążę?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc określić najbardziej odpowiednie postępowanie konieczne jest wykonanie badania lekarskiego. Proszę udać się ponownie do ginekologa celem ustalenia odpowiedniego postępowania. W większości hpv wirus nie ma wpływu na rozwijającą się ciąże.